Menu Produkty do przygotowania powierzchni

O Firmie
Farby

Produkty do przygotowania powierzchni
Produkty lakiernicze
Usługi
Farby proszkowe Arsonsisi
Zapytania
Polityka prywatno¶ci
Kontakt

 • DO STALI i POWIERZCHNI OCYNKOWANYCH

  1. Temfos 45 jest płynnym koncentratem do równoczesnego odtłuszczania i fosforanowania powierzchni stalowych. Dzięki zastosowaniu produktu Temfos można równocze¶nie, podczas jednej operacji, odtłuszczać i pasywować podłoża aluminiowe.
  karta techniczna: /temfos_45.pdf temfos_45.pdf 68.12 KB

  2. Temfos 35 jest płynnym koncentratem do równoczesnego odtłuszczania i fosforanowania powierzchni stalowych.
  Dzięki zastosowaniu produktu Temfos można równocze¶nie, podczas jednej operacji, odtłuszczać i pasywować podłoża aluminiowe i ocynkowane.
  karta techniczna: /temfos_35.pdf temfos_35.pdf 68.42 KB

  3. Temfos 25 (1000) jest płynnym koncentratem do równoczesnego odtłuszczania i fosforanowania powierzchni stalowych. Dostosowanie powyższego produktu do odpowiednich systemów lakierniczych pozwala na osi±gnięcie najwyższego stopnia ochrony antykorozyjnej.
  karta techniczna: /temfos_25_1000.pdf temfos_25_1000.pdf 76.42 KB

  4. Powerclean jest płynnym, niskopieni±cym neutralnym ¶rodkiem czyszcz±cym stworzonym na bazie anionowych i niejonowych ¶rodków powierzchniowo czynnych o wysokim stężeniu, stosowanych do usuwania organicznych i nieorganicznych zanieczyszczeń z metalowych powierzchni. Produkt ten nie zawiera soli i nie jest agresywny dla podłoży metalowych. Zawarto¶ć dodatków demulguj±cych ułatwia usuwanie oleju za pomoc± urz±dzeń mechanicznych.
  karta techniczna: /powerclean.pdf powerclean.pdf 58.42 KB

 • DO ALUMINIUM

  1. Alupass 20 jest płynnym koncentratem do równoczesnego odtłuszczania i wytrawiania powierzchni aluminiowych i stopów aluminium przed chromianowaniem lub bezpo¶rednim powlekaniem.
  Alupass 20 jest ¶rodkiem o odczynie kwa¶nym i zawiera zwi±zki powierzchniowo czynne. Dzięki zastosowaniu produktu ALUPASS można równocze¶nie, podczas jednej operacji, odtłuszczać i wytrawiać podłoża aluminiowe.
  karta techniczna: /alupass_20.pdf alupass_20.pdf 61.50 KB

  2. Alupass 10 jest płynnym koncentratem do równoczesnego odtłuszczania i pasywacji powierzchni aluminiowych.
  Optymalne parametry k±pieli w przypadku aluminium należy ustalić przed rozpoczęciem produkcji i utrzymywać na stałym poziomie poprzez analizę. Struktura warstwy tlenkowej doskonale chroni podłoże aluminiowe przed korozj±.
  karta techniczna: /alupass_10.pdf alupass_10.pdf 66.15 KB

 •             Copyright © 2005 DEOKA
  Przyj±łem do wiadomosci i zgadzam się

  Korzystanie ze strony internetowej www.deoka.com.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatno¶ci. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomoc± niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane s± pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przegl±darki - niedokonanie zmian ustawień przegl±darki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatno¶ci') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.